Cígeľská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Ján 31. mája 2021

Na ulici Cígeľská pred domom č. 12 bolo vyznačené vyhradené parkovanie avšak bez dodatkovej tabuľky s EČV, pre ktoré vozidlo je určené.Preto ho teraz nepoužíva nikto, a tak je jedno parkovacie miesto zabrané.Prosím o doriešenie situácie.

31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Predmetné dopravné značenie je v súlade s vyhláškou, ktorá vstúpila do platnosti 1.4.2020. Na základe nej nie je povolené umiestnenie dodatkovej tabuľky s EČV v prípade plateného vyhradeného parkovacieho miesta.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
31. máj 2021

Martin

Vymyslené priam geniálne. Teraz ani len bežný občan nevie či je vôbec miesto uhradené. Čiže ak dotyčný miesto nezaplatí na ďalší rok, tak môže aj tak veselo parkovať. Nikto to nekontroluje, stačí sa prejsť po Rači a pošlem minimálne 20 fotiek, kde parkujú iné vozidlá než je na dodatkovej...
02. jún 2021

Haky

A nie je to značka zákazu zastavenia? A aj tá sa mi javí neštandardná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania