DK Ružinov rampa - 2x výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

dve veľké výtlky pri výjazde k DK Ružinov pri rampe , cesta dostala cez zimu zabrať a rozpadol sa asfalt a už dlhšiu dobu sa s týmto miestom nič nedeje, prosíme o vyasfaltovanie tychto dvoch výtlkov, ďakujeme

07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania