Šintavská - suchý strom

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Uvedený strom je úplne suchý, treba ho odstrániť.

03. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Po prešetrení podnetu bolo zistené, že predmetná parcela je vo vlastníctve Hlavného mesta SR Bratislava. Mestská časť Bratislava-Petržalka nie je vlastníkom ani správcom nehnuteľnosti.
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

strom bude zaradený do žiadosti o výrubové konanie v najbližších dňoch. Predpokladáme že výrub prebehne približne v októbri. Ide o inváznu drevinu Aillanthus altissima.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene
Kedy? Jeseň 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
17. február 2022

Peter

Strom vyrezali, ale mám pocit, že aj ten za ním nakoľko na mieste sú spílené 2 ks. Tak neviem, aký bol dôvod na ten druhý, podľa obrázku ide o vŕbu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania