Kopčianska-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ajeťák 04. júna 2021

Na chodníku medzi Vilovou a Kopčianskou ulicou prebehli na 2 úsekoch rekonštrukčné práce, pričom chodník zostal vo viacerých častiach poškodený (aj vplyvom vozidiel, ktoré sa po ňom pohybovali, keď rekonštruovali cestu na Kopčianskej ulici. Zároveň sa po daždi nachádza po celelj šírke chodníka mláka (trvá niekoľko dní, kým sa vysuší), a chodník je nepriechodný, prosím o opravu chodníka. Vďaka

04. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania