Riazanská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Jana 10. júna 2021

Chybajuci chodnik pre chodcov zo zadu bytovky, co je problematicke specialne pre vchody, ktore maju branu len zo zadnej strany (napr. 58 a 60). Navyse je cesta plna vytlkov a nedostatocne osvetlena.

15. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Bol doručený 10.6.2021.
Podnet bol odoslaný na oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania