Strelkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Na Strelkovej niekto zanechal tento opustený červený VW Golf Variant. TK vypršala v marci 2021, kolesá sú vyfučané, vnútri auta je neporiadok. Vozidlo sa očividne nikam nechystá a zaberá cenné parkovacie miesto. Potrebné ho dať odstrániť.

04. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vozidlo zaradíme do nášho procesu určeného na riešenie vrakov.
V prípade hladkého zbehnutia všetkých zákonných lehôt očakávame odstránenie vozidla začiatkom septembra 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
14. júl 2021

Martin Uváček

Zatiaľ bez zmeny. Na prednom okne je stopa po vylepení výzvy na odstránenie, ktorá tam už nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania