Panónska cesta - zle viditeľný prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobry deň
Chcel by som upozorniť na skoro neviditeľný príchod pre chodcov. Bolo by ho treba natrieť . Nachádza sa tam značka, ale nikto ma zatiaľ cez tento priechod nepustil.
Pekny deň

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Daná komunikácia však nie je v správe MČ Bratislava-Petržalka.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácii

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. júl 2021

Vlado Šarčevič

zle videný prechod, nevyznaceny prechod pre chodcov
30. júl 2021

Marek Benedikt

prosím o vyriešenie podnetu
31. júl 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania