Beňadická-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobry deň Chcel by som nahlásiť tento podnet, je to na benadickej ulici. Hlavne pri zlom počasí sa tam hromadí veľké množstvo vody . Chodci nemajú šancu prejsť na druhu stranu. Kanalizácia je Vyvýšená, takze sa tam nedostane žiadna voda. Pekny deň

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, kolegovia komunikáciu zaradili do plánovaného zoznamu opráv. Po jej vykonaní Vás budeme informovať.
Kto? Referát technických činností

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania