Janka Kráľa-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení
meno
Katarina Harčová 04. júna 2021

Inak na ulici Pri trati od sila smerom k dss je tento kompletne zarasteny chodnik, vhodny napr na kocikovanie, bicykel, ... kedy cca. bude obnoveny? #zelenahliadka #odkazprestarostu

08. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obnova uvedeného chodníka, ktorý sa nachádza na ul. Pri trati, si vyžaduje väčšie množstvo finančných prostriedkov vzhľadom na to, že ide o rozmerovo dlhý chodník. Miestny úrad, referát dopravy a miestnych komunikácií opravu zaradí do rozpočtu mestskej časti pre r. 2022.

S pozdravom

ref. dopravy a MK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania