Škultétyho-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Vavro 10. júna 2021

Niekoľko týždňov neriešená prekážka pre chodcov a ďalších užívateľov verejného chodníka.
Vysadené, ohnuté zábradlie zasahuje do profilu chodníka. Takýto stav je spôsobilý byť príčinou zranenia osoby, resp. bicyklistov, kolobežkárov, ktorí chodník rovnako využívajú.

16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Bol doručený 10.6.
Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď spoločnosti Lidl Slovenská republika:

Váš podnet bol odoslaný príslušnému oddeleniu.Odpovieme Vám v najkratšom možnom termíne.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania