Röntgenova - výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobry deň
Chcel by som nahlásiť podnet, obrovská diera v chodníku+ zasahuje to aj na cestnú komunikáciu. Bolo by dobre to nejak spraviť . Na tento ceste je viacero väčších výtlkov .
Pekny deň

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, kolegovia z príslušného referátu ho zaradili do zoznamu plánovaných opráv.
Kto? Referát technických činností

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania