Tupého-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Dlhodobo odstavené vozidlo

16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Bol doručený 10.6.2021
Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Motorové vozidlo z odkazu OPS sa podľa vyjadrenia inšpektorky oddelenia VP na mieste nenachádza.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania