Kadnárova-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Tomas 05. júna 2021

Dobrý deň, po oplotení parkoviska na križovatke Peknej cesty a Kadnárovej sa niektoré autá presunuli na vedľajší chodník. Tiež chcem vyjadriť nespokojnosť s prácou Mestskej polície a to s jej kapacitou a slabou úrovňou jej príslušníkov v styku s verejnosťou.

06. jún 2021

Peter Mravec

Od 1.5 môžu mestá a obce pokutovať za zlé parkovanie! Peniaze pôjdu na účet mestám! Prečo to ešte nerobia? 😱🚴
07. jún 2021

Alena

To, že "vodiči " parkujú hocikde, aj na trávniku, v krizovatke, na chodníku, je problémom v celej Rači. Žiadna pokuta ani papuča na kolese takéhoto človeka neprevychová. Po ňom potopa....
07. jún 2021

Peter Mravec

5 pokút za 78€ do mesiaca a začnú rozmýšľať nad parkovaním! 😁🚴
07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Posúvame ho na správcu predmetnej komunikácie, ktorým je Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
07. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. jún 2021

Tomas

Dúfam ze tento podnet nezapadne prachom, tak ako množstvo podobných, ktoré sa týkajú parkovania.
09. jún 2021

Tomas

***
09. jún 2021

Peter Mravec

Fotky sú už len pokuty vypísať mesto! Peniaze idú do mestskej kasy! Nemusíte zvyšovať dane zarobíte na parkovaním! 😁🚴
10. jún 2021

Tomas

Fotografiami chcem zdokumentovať činnosť MP, ktorá je v podobných prípadoch nulová.
11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
14. jún 2021

Tomas

Dobrý deň, dokedy bude Mestská polícia tolerovať chrapúnske parkovanie na viacerých miestach v Bratislave a prestane ignorovať podnety od občanov?
16. jún 2021

Tomas

🍌🍌🍌
16. jún 2021

Tomas

Pán Mgr. Čupka, môžete urgovať riešenie situácie, prípadne sprostredkovať stanovisko k jej neriešeniu u Mestskej polície?

Prosím o preposlanie na MÚ Rača.
17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Rača
26. jún 2021

Tomas

Dúfam že v nadchádzajúcich voľbách občania, ktorí rozumejú čo slovo chodník znamená, zrátajú osadenstvu MÚ jeho nečinnosť. Ako môže niekto riadiť mestskú časť a nebol schopný alebo toleroval taký bordel v podobe áut na chodníkoch a to v blízkosti prechodu pre chodcov? Čo potom ostatné záležitosti, ktoré sú pred očami bežného občana skryté? Je to tiež podobný chaos a svojvôľa?
26. jún 2021

Peter Mravec

Parkovacia politika má začať v októbri! Majú sa nakresliť boxy kde majú parkovať autá! Majú biť podľa eú normy mimo chodníka! Kedy to začne platiť v celej Bratislave? Zatiaľ sú len tri zóny v pláne!😱🚴
28. jún 2021

Tomas

Stále všetko v poriadku? Kedy konečne začne Mestská polícia vychovávať takéto teliatka? Alebo možno niekoho práve pizzeria zachraňuje pred akútnym vyhladovaním. Prosím o preposlanie podnetu.
29. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet vraciame do zodpovednosti Mestskej polície nakoľko ide o porušovanie dopravných predpisov.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
29. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
30. jún 2021

Tomas

Chodník v okolí ubytovne sa mení na autostrádu. Prosím o preposlanie.
30. jún 2021

Peter Mravec

Dnes pani Kratochvilová potvrdila že po spustení parkovacej politiky budú patriť chodníky chodcom! Autá budú parkovať len v nakreslenich boxoch! 😱🚴
30. jún 2021

Tomas

Kto to bude kontrolovať? :D
01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

OV MsP Bratislava III v tejto lokalite zabezpečila zvýšený výkon hliadkovej činnosti v rámci možností personálneho stavu tunajšieho veliteľstva a plnenia ďalších úloh v zmysle Zákona o obecnej polícii. Problém statickej dopravy a nedisciplinovanosti vodičov nie je problémom len tejto lokality, ale celého Okresu Bratislava 3, kde je tunajšia expozitúra vecne a miestne príslušná konať. Z toho dôvodu je táto problematika riešená príslušníkmi mestskej polície operatívne. Bezodkladne sú preverované podnety od občanov, ktoré sú oznamované telefonicky cestou linky číslo "159", alebo 02/44634804.

Bc. Marcela Ťarcha
01. júl 2021

Tomas

Absenciu početného a často aj rozumového stavu členov Mestskej polície nemôže znášať občan. V žiadnom prípade nemôžem súhlasiť s tým, že sú všetky telefonické podnety preverované. Navyše niektorí členovia nevedia ani len komunikovať s občanom alebo robia alebo z neho hlupáka pri hľadaní dôvodu, prečo nevyslať výjazd k telefonickému podnetu.
Preto som sa rozhodol netelefonovať, ale poukazovať verejne na stav Mestskej polície tu na portáli.
02. júl 2021

Tomas

Toto je výsmech predstaviteľov mesta Bratislava všetkým ľuďom, ktorých vytláčajú autá z chodníkov. Výsmech je ak pán bakalár Ťarcha žiada volať bezodkladne Mestskú políciu (asi ju má volať občan za každým druhým rohom), pričom Mestská polícia viackrát asistovala pri cestných úpravách na ulici Kadnárova a ignorovala autá na chodníku. Je neskutočné že mesto nemá záujem riešiť okrem iných lokalít i čudné zvyklosti osadenstva ubytovne na Kadnárovej.
Prosím o preposlanie a opätovnú reakciu samosprávy.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú opakovane o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha
07. júl 2021

Tomas

Vzhľadom k tomu že riešenie problému dostala do zodpovednosti Mestská polícia a preto že jej činnosť v uliciach a to hlavne okrajových častiach Bratislavy je neviditeľná, a na problémovom mieste parkujú na chodníku celodenne stále rovnaké autá, čo je opäť dôkazom nečinnosti Mestskej polície, prosím o označenie podnetu ako neriešený.
25. júl 2021

Tomas

Gratulujem Mestskej polícii a samospráve k jej nečinnosti. Taktiež pani Ťarcha k jej "'originálnym'" statusom. Už sa parkovisko rozrástlo aj na protiľahlý chodník.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania