Košická-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Michala Špačková 07. júna 2021

Dobry den na ihrisku vo dvore Kosicka/Tekovska je viacero rozbitych laviciek, posielam najnovsi prirastok je v stave, ze uz sa na nej vobec neda sediet. Este v stredu bol uvolneny 1 tram, nebolo to viditelne a svokra z nej spadla ked si sadla na kraj a prevazilo ju. Je to naozaj nebezpecne a mohla si vazne ublizit. Momentalne uz tram uplne odpadol. Viem ze lavicky sa zrejme budu menit vramci chystanej rekonstrukcie ihriska, ale nakolko informacie kedy a ci sa vobec v dohladnej dobe ihrisko prerabat bude, prosim o napravu, nakolko na ihrisku pri piesku uz pomaly nebude mozne sediet co je hlavne teraz v lete, ked je na ihrisku stale vela deti velmi nestastne

07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
12. júl 2021

Michala Špačková

Dobry den,
V akom je to stave prosim? Uz preslo vyse mesiaca a stav sa nezmenil. Lavicky su v stave, ze sa moze stat uraz.
26. júl 2021

michal spacek

tak ako vazena samosprava volako na to kasleme ci ?
27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme požiadali kolegov, ktorí majú na starosti túto agendu, aby sa vyjadrili k podnetu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lavička je opravená. Podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.