Májová - betónový stožiar bez elektrického vedenia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Pavol 08. júna 2021

Už viac desaťročí stojí opustený v poli západne od Ekonomickej Univerzity betónový stožiar bez elektrického vedia. Patrilo by sa, aby majiteľ túto opachu z tohoto poľa odstránil.

08. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.