Plachého-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Kandela 07. júna 2021

Niekto vysypal na pomerne frekventovany znacený turistický chodník,ktorý vedie z Devína na Dúbravskú hlavicu až k novovybudonej rozhľadni na Devínskej kobyle svoj odpad zo záhrady.Prosím o odstránenie

07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na jednej strane uvádzate, že sa jedná o chodník z Devína na Dúbr.hlavicu ale lokalizácia ukazuje na ulicu Plachého. Podľa fotografie nie je možné zistiť kde sa odpad nachádza. Takéto podnety skutočne nevieme riešiť, pokiaľ neobdržíme GPS súradnice.
S pozdravom

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia Miestneho úradu Bratislava-Dúbravka
07. jún 2021

Viliam

Podľa fotky by to malo byt tu 48.184191,17.015072 Defakto ľava odbočka pred rampou
08. jún 2021

Kandela

P.Viliam Vám upresnil GPS súradnice,
ja Vám posielam pre upresnenie mapku lokality
01. júl 2021

Viliam

Vyriešené, už tam nič nie je

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania