Závodná-mestský mobiliár-chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení
meno
Alena A 07. júna 2021

Dobry den chcela son sa spytat ci rozmyslate o nasadeni kosov na exkrementy na ulici Zavodna. Je tu vela psickarov z bytov aj zahrad a kedze za tie psy odvadzame dane, myslim ze by bolo na mieste na taketo frekventovane miesta nasadit kose a starat sa o ne.

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Vašu požiadavku na umiestnenie košov na psie exkrementy v tejto lokalite zaradíme do plánu umiestnenia košov na psie exkrementy.

S pozdravom

odd. ŽP,OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania