Studenohorská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Dlhodobo odstaveny automobil na parkovislku pri ul Heyrovskeho
Minuly tyzden aj vlamanie do automobilu nahlasene na policiu
Poprosime o odstranenie
Dakukeme

07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, p. Mikolas,
vozidlo evidujeme od 4. decembra 2019. Lustráciou a preverovaním, už zosnulého majiteľa vozidla bolo zistené, že vozidlo Opel Combo, tmavomodrej farby s EČV: BL-156EC je predmetom dedičského konania, ktoré stále nie je ukončené.

Magáthová, SROKS, MÚ MČ BA - Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania