Informačná plachta na ihrisku na Sekulskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Odtrhnuta informacna plachta.

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Oznam prichytime. Dakujeme za upozornenie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Odtrhnuty oznam sme nahradili novym.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.