Opustená Toyota na Hlaváčikovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
Pavol 07. júna 2021

Auto (EČV: PD320GX) bez platnej TK a EK s defektom. Blokuje parkovacie miesto v rezidenčnej zóne.

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Na vozidle bola v polovici maja vylepena vyzva na jeho odstranenie v lehote do polovice jula. Potom mozeme vozidlo riesit, v zmysle Zakona o odpadoch. Pokial sa na vozidle vyzva uz nenachadza - je to irelevantne, nakolko o jej vyveseni mame fotodokumentaciu.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania