Stavebný odpad na Šaštínskej 39

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Uzavretý

Tu si pan sused na Sastinskej 39 na konci slepej ulice (novopostaveny dom) spravil pekny mur s novym plotom, vyrezal dake stromy a haluze. Vsetko ale skoncilo na povodnom chodniku (vid oranzova sipka) vratane stareho plotu a haluz a takto znepristupnil chodnik, ktory vedie na Solosnicku popri jeho plote. Teraz musi ist clovek peknou obklukou kvoli nemu, ak chce ist tadial. Uz pol roka s tym nic po postaveni domu a a opraveni svojho plota nic nerobi, tak to nahlasujem.

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Pravdepodobne sa jedna, podla podkladov z katastra nehnutelnosti o sukromny pozemok. Z uvedenych fotografii je to tazko overitelne a takisto i z obhliadky na tvari miesta, nakolko plocha susedi s lesom.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania