Zle nastavený semafor pri Iuvente

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Zaslané samospráve
meno
Mario 07. júna 2021

Novy semafor pri Iuvente, pri odbocovani dolava na smer centrum, neregistruje cyklistov a motocykle. Tito ucastnici cestnej premavky tak nemozu prejst bezpecne krizovatkou, kedze maju trvale cervenu. Na uvedeny stav tam nieje ani ziadne upozornenie, a tak hrozi, ze po dlhom case beznadejneho vyckavania na krizovatke, to niekto riskne a moze byt tak aj smrtelne zraneny.

07. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. jún 2021

Lukáš

semafor zdrzuje premavku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.