Čierna skládka na Majerníkovej 12

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
Jelena Galo 07. júna 2021

Dobry den. Pri kontajneroch na Majernikovej ulici 12 vznikla rovno na chodniku cierna skladka nabytku.

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Podnet odstupime prislusnemu spravcovi bytoveho domu, ku ktoremu stojisko prislucha.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania