Starohájska - znečistený chodník


V riešení

Pravidelne nam tu zo zavodiska nechavaju taketo konské "marhule" Ziadam Zavodisko š.p. aby si láskavo čistili cyklochodnik, toto je nechutne niekoľko dni to takto nechávať.

08. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný chodník je v správe mestkej časti. Podnet im preto preposielame.

S pozdravom,
Kto? Mestká časť Bratislava-Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby preverili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav prostredníctvom zodpovednej osoby.

Bc. Marcela Ťarcha
02. júl 2021

Peter

jasné preverujte aspon dva roky 🤦 #dopracenabicykli

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania