Saratovská-Mestský mobiliár-sedacka v kulturaku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Kveta 09. júna 2021

Dobry den,takto “vyďobane” sedacky su v kulturaku.velmi zle to na cloveka posobi.

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Máte pravdu, vyzerá to zle a je nám to ľúto. Hľadáme možnosti ako získať financovanie aspoň na postupnú rekonštrukciu interiérov a budovy Domu kultúry Dúbravka. Žiadali sme už tohto roku o granty aj na výmenu sedadiel v DKD ale neuspeli sme. V lete sa pokúsime aspoň dočasne opraviť najnutnejšie.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania