Odbojárov-Reklama-vylepené plagáty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Zlatko 10. júna 2021

V parku Jama stale spatia plagaty, ktore boli sucastou sutaze. Kedy pojdu dole ?

16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Plagáty boli odstránené. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania