Preplnený nový kôš pri zastávke Segnerova

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Peter 10. júna 2021

Preplnený kôš pri zastávke Segnerova. Ide o novovybudovaný kôš mimo zastávky, pravdepodobne bez majiteľa, keďže mesto Bratislava nie je schopné sa starať o koše mimo zastávok MHD.

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania