Americké námestie-poškodenie lavičky na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

poskodeny dalsi pristresok na zast.Am.namestie smer Raca

09. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
24. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem.
Lavička je vyčistená.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania