Vyblednutá značka v križovatke Mlynská dolina-Botanická

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Malačan24 09. júna 2021

Vyblednuté dopravné značenie (daj prednosť v jazde) v križovatke Mlynská dolina - Botanická ulica.

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

Komunálny podnik značku vymenil. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania