Zarastené dopravné značenie v Mlynskej doline

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Malačan24 10. júna 2021

Zarastené dopravné značenie v Mlynskej doline v smere na Botanickú ulicu.

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Dispečing Oddelenia správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania