Dopravná priepustnosť semaforov na Botanickej

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Palo 10. júna 2021

Nedavno, po rekonstrukcii elektrickovej trate, bol opatovne zapnuty semafor pri zastavke Botanicka zahrada. Momentalne nastavenie je nestastne najma od 7:30-8:30 rano. Prilis casto pusta smer z centra, a tym padom vznika vyrazna zapcha od Karlovej Vsi, pricom do centra neodbaca az tak vela aut. V minulosti bola priepustnost lepsia. Zaroven semafory pri Riviere tiez nefunguju optimalne. Smer od Karloveskej je preplneny ale od Devinskej cesty to ide pomerne plynulo, kedze tieto auta vyplnia volny priestor, ktory vznikne ked Botanicka ulica pusti par aut. Bolo by dobre to cele nanovo nastavit tak, aby bola maximalna priepustnost v smere od Karlovej Vsi, ale aby zaroven nevznikala zapcha v opacnom smere.

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania