Zle nastavený semafor pri karloveskej knižnici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Palo 10. júna 2021

Po rekonstrukcii Dubravsko-Karloveskej radialy boli spustene viacere semafory. Zial, funguju pomerne nestastne a viac premavku blokuju, nez ju reguluju. Specificky semafor pri karloveskej kniznici, ale aj dalsie spinaju, aj ked tam nejdu ziadne auta. Spinaju v case, ked sa pusti zelena v krizovatke Karloveska-Molecova a teda, ked ide najviac aut. Pritom, ak by tam skocila cervena v case, ked maju zelenu auta iduce z Molecovej, tak by problem takmer nevznikal, lebo je ich pocet mensi. Neviem, ci nove semafory maju nejake senzory, ale je zvlastne, ze naskoci cervena i ked ziadne auto neodbaca v smere z Dubravky ku poliklinike. Obdobne je to zial takmer s kazdym novym semaforom na novej radiale.

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

aktuálne na Dubravsko-Karloveskej radiale prebieha dolaďovanie prihlasovacích bodov pre palubné počítače električiek a následná úprava programov v radičoch. Najneskôr v pondelok budú tieto úpravy zrealizované.

S pozdravom
Kedy? 14.6.2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. jún 2021

it

mozem potvrdit, ze zatial, ak su cidla, tak to nefunguje spravne. 10.6. cca 16:00, smer od mesta do KV, naskocila cervena, pricom ziadne auto neslo na "otocku" zo smeru Dubravka, spat hore, smer OD Centrum. (pod nadchodom Jurigovo nam.). Toto nesuvisi s nastavenim "...pre palubné počítače električiek..."
Dost to spomaluje priechodnost Karloveskej cesty.
11. jún 2021

Palo

Dakujem za odpoved, som zvedavy ako to bude vyzerat po 14.6

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania