Matúškova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Dobrý deň, prosila som zhruba pred mesiacom mailom, pokosiť svah na križovatke Jaskov Rad a Matušková. Odvtedy je tráva vyššia a prespávajú tam aj bezdomovci. Plocha je cca 20 m od rodinných domov, buriny smerujú na naše pozemky. Vysvetlenie pracovníčky Mu, že ide o ekoplochu pre hmyz je absurdné. Spôsobuje to problémy alergikom a astmatikom. Žiadam Vás o doriešenie problému. Ďakujem.

11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
11. jún 2021

Ilonka Horová

Matúškova-trávnatá plocha-nepokosená

16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku plochu začali dnes ráno kosiť.

Kancelária starostu
25. jún 2021

Ilonka Horová

Dnes pokosili, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania