Brusnicová-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Miesto obývané bezdomovcami plné odpadkov na pozemku mesta Bratislava.
Fotku som som stratil, ale je to prístrešok vedľa žltej murovanej chatky.
Možno fotku časom dodám,ak tadiaľ pôjdem.
GPS: 48.174790°N 17.109140°E

13. jún 2021

Martin

Pridávam ešte fotodokumentáciu.
13. jún 2021

Martin

Pridávam ešte fotodokumentáciu.
13. jún 2021

Martin

Pridávam ešte fotodokumentáciu.
13. jún 2021

Martin

(ako obyčajne, keď sa aplikácii nepodarí nahrať fotky tak vypíše "Nepodarilo sa pripojiť k serveru" ale textovú časť nahrá do podnetu. Potom to vyzerá tak ako tu hore...)
14. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za pridanie fotografii.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Parcela 18342/03 však spadá pod mestskú časť Bratislava - Nové Mesto: https://bratislava.blob.core.windows.net/media/Default/Dokumenty/Str%C3%A1nky/OkresIII.pdf , preto posúvame tento podnet na Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania