Pri Šajbách-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dobry den, pred odbockou do zel. muzea stoji tento vrak, prosim o odstranenie, dakujem

14. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zaradíme tento vrak do procesu vedúceho k jeho odstráneniu.

V prípadne priaznivého zbehnutia zákonných lehôt zabezpečíme jeho odťah najskôr v druhej polovici septembra 2021.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.