Americké námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

pred 2 týždňami začali pekne vysádzať kvety, bolí tu 1 deň a odvtedy je to nedorobene. asi nato zabudli. veľká škoda.

13. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
28. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Miroslav,
záhony v parčíku na Americkom námestí sú kompletne dosadené.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
20. júl 2021

Miroslav Vanek

Vôbec nie sú dosadene. Sú ako predtým.
20. júl 2021

Miroslav Vanek

Americké námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

vôbec nie sú dosadene. sú ako predtým.
20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
29. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený podnet,
prosím o preposlanie.
S pozdravom.
01. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposielaný 20. júla, čakáme na vyjadrenie samosprávy.

Ďakujem za trpezlivosť.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
10. september 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
dokončenie roboty trvalo Starému mestu "iba" tri mesiace. Hosanaaa!
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania