Kudlákova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Monika 14. júna 2021

Dobrý deň

Chcem nahlásiť už miestami opotrebované komponenty detského ihriska v MŠ Švantnerová, ktoré potrebujú nový náter.

29. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, informujeme o ňom pani riaditeľku MŠ. Mohli ste jej to aj priamo nahlásiť.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
30. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Pani riaditeľka MŠ upresnila, že počas leta plánujú ponatierať hracie prvky v areáli MŠ.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania