Poškodený obrubník na Ul. H. Meličkovej 23

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Radovana Straube 14. júna 2021

Chodník pozdĺž parkoviska na Ulici Hany Meličkovej 23 má skoro po celej dĺžke poškodený obrubník. Obklad zo strany parkoviska postupne odpadáva, v škárach rastie burina, ktorá obklad odtláča. Môže nastať poškodenie zaparkovaných vozidiel. Problém bol čiastočne riešený v podnete https://www.odkazprestarostu.sk/42733, ale bola opravená len najviac poškodená časť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania