Zle otočený semafor v križovatke Karloveská-Devínska cesta

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Michal K. 16. júna 2021

Prosim o doplnenie, otocenie alebo ine zvyraznenie semaforu pre odbocovanie z Karloveskej ulice na Devinsku cestu. Vodici vidia zelenu pre priamy smer a nevsimaju si cervenu pre odbocenie, pretoze semafor je otoceny tak, ze ho vidno az tesne pred nim. Mnohokrat som bol svedkom toho, ako auto iduce na cervenu skoro zrazilo chodcov na priechode.

16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. jún 2021

jajboli

Ten semafór je zle nastavený, červená by mala byť len počas zelenej na prechode, veď počas ostatného času sa vie vodič priebežne do jazdy zaradiť. Zbytočne vytvárajú rady na Karloveskej. Prosím o opravu signálu, ďakujem.
16. jún 2021

Michal K.

cervena na odbocenie je pocas zelenej na priechode, ale auta jazdia na cervenu.
17. jún 2021

jajboli

Jasné že červená je počas zelenej na prechode pre chodcov, hovorím o ostatnom čase kedy majú chodci červenú, autá by sa tam mohli zaraďovať do priebežnej jazdy áut prichádzajúcich z Karloveskej. Z našej rodiny sa vždy každý vodič divíme kto to tak nezmyselne nastavil.
17. jún 2021

Michal K.

myslite vtedy, ked tam idu auta smerom od centra?
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania