Parkovanie mimo vyznačených miest

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Parkovanie mimo vyznacenych miest v celej zone podhradia. Niektore parkovacie miesta vyznacene v rozpore so zakonom - menej ako 1,5 m chodnika ostava chodcom. Problem ignorovany policiou. Kontrolovat, pokutovat, preznacit nelegalne znacene parkovacie miesta.

01. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobry den
dakujeme za Vas podnet. Informovali sme o nom Oddelenie Mestskej policie, ktora urobi nalezite opatrenia.

Oddelenie styku s verejnostou a marketing

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania