Bojnická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Daniela 16. júna 2021

Prosim o odstranenie dlhodobo odstaveneho vozidla bez platnej EK a STK (platnost skoncila v 2020). Vozidlo blokuje parkovanie pre zahradkarov. Dakujem.

16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Predmetné vozidlo stojí na pozemku Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy kam podnet posúvame na ďalšie doriešenie.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. júl 2021

Daniela

Vozidlo bolo "niekym" odstranene, tym padom je uz tento podnet bezpredmetny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.