Podháj-nevyhovujúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Peavidelne zbieram odpadky, co navytahovali vraky z kosa. nedal by sa kos vymenit za nejaky iny a s krytom?

01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento kôš bude nahradený novým kamenným, ktorý je zakryty zhora.
Kto? Oddelenie dopravy, správy majetku, grantových schém a životného prostredia
Kedy? 2021

Marína Gorgheto
Referát komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania