Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Cierna skladka stavebneho odpadu - kvadrov. Nevhodne umieatene kontajnery na odpad v priestore vyhliadky kde spatia smrdia vsetkym okoloiducim turistom aj domacim. Odstranit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania