Palárikova-stavby a budovy-prekračovanie limitov prašnosti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Bratislavský Zorro 16. júna 2021

Nedá sa mi označiť správnu polohu na mape, ukáže mi tam inú ulicu. Je to Palárikovej 27. Stavebník nemá zabezpečenú stavbu. Žiadne ohradenie ani siete proti prachu. Kontajnery nemá prekryté. Momentálne (16.6.2021) tam už má dva kontajnery. Na margo toho je zaujímavé, že keď sa staval vedľajší obytný dom Hirschemandl na 25ke, tak pomaly nebolo týždňa, aby tam nebol osobne kontrolór z mestskej časti, pritom sa na nich nikto nesťažoval a pracovali presne podľa harmonogramu, nerušili obyvateľov a cez víkendy nepracovali a príkladne dodržiavali VZN. Mohli byť vzorom paradoxne aj pre stavebníka samotnej obce, ktorý staval ZOS Palárikova, na tých sme sa permanentne sťažovali, až to riešila starostka.

18. jún 2021

Jerome

stavebný úrad by mal vykonať kontrolu
18. jún 2021

Bratislavský Zorro

Kedze podnet sa neda upravit ani doplnit, tak este jedno foto a doplnam, ze v prvom rade ide o ZABEZPECENIE STAVBY - ochrana chodcov aj vozidiel, znacky. Kontajnery su sice na parkovacom mieste, ale dve auta sa tam okolo nich nezmestia a su v ohrozeni vsetci, chodci, ktori musia ist okolo a rovno idu do cesty prichadzajucim autam z hora aj z dola a vsetci celia pripadnym odskakujucim sutiam. Je to obojsmerna vozovka.
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
28. jún 2021

Robo

Pridávam aktualizáciu z 28.6.2021, kontajner preplnený stavebným odpadom, nezabezpečený sieťou/plachtou proti rozfukovaniu suti po ulici predstavuje aj ohrozenie pre okoloidúcich chodcov, resp. riziko poškodenia nablízku zaparkovaných vozidiel.
28. jún 2021

Jerome

je nehorázne, že Staré Mesto ignoruje tento podnet

/rovnako ako aj podobné v nedávnej minulosti: Fraňa Kráľa, Lermontovova, Dunajska, Banskobystricka...vyplýva z toho, že podmienky v stavebnom povolení sú len pro forma, zdrap papiera....
28. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. júl 2021

Robo

Aktualizácia
26. júl 2021

Jerome

6 týždňov Vás/nás Staré Mesto ignoruje, aspoň viete/vieme koho nevoliť!!
07. január 2022

Bratislavský Zorro

Podnet mozete uzavriet, je uz neaktualny. Za ten cas to uz dokoncili. Co sa bude diat este v lete, nechame sa prekvapit.
07. január 2022

Jerome

rovnaký scenár, stavba sa dokončí, mesto nereaguje, porušovateľ /ia/ bez pokuty...radosť stavat v BA

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania