Iljušinova-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Takto si tu pekne parkujú "kolobezkari"

26. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v danom prípade ide o parkovanie kolobežiek spoločnosti Bolt, ktorá od 1.6. menila pravidlá parkovania a takýto typ zaparkovania nie je v poriadku: https://blog.bolt.eu/sk/zmena-parkovania-kolobeziek-v-bratislave/

V danom článku je uvedený aj priamy kontakt na spoločnosť.

Ing. Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Bratislava-Petržalka
26. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bolt
26. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
28. jún 2021

Peter

Včera ich tam bolo 10 ks... ešte horšie boli zaparkované

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania