Ružinovská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Diera v chodniku. Velmi nebezpecne, deti tam vpalia na bicykloch, odrazadlach.
Obilna ulica pri vstupe do parku A. Hlinku

21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet už evidujeme, po preverení situácie Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prepadnutá komunikácia už sa opravuje. Iba pre info, nie je to Ružinovska ale Ľanova.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania