Klenová-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuzana Ružeková 17. júna 2021

Prosím požiadať Kostol na Klenovej ulici (Kramáre), aby si vypli reproduktory vyvedené do vonkajšieho priestoru . Aktuálne sa zvuk prenáša aj do okolitého priestoru a napr. pri posedení na lodzii (v okolitých bytovkách) sme chtiac- nechtiac nútení počúvať omše ktoré sa konajú niekoľkokrát denne. Ak nie je dovolené šíriť hluk aj pre iné subjekty, prosím, aby to doržiavali aj cirkevné inštitúcie. Ďakujem.Zuzana

18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania