Páričkova — diera na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Katarína 18. júna 2021

Dobrý deň, chcela by som požiadať o opravu povrchu na detskom ihrisku na Páričkovej ulici. Konkrétne kde o dieru pod šmykľavkou.

21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania