Dopravné značenie na Trenčianskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. septembra 2014

Takto to vyzerá za križovatkou Trenčianska/Miletičova a pred križovatkou Trenčianska/Liptovská.

23. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol odoslaný správcovi dopravného značenia, ktorý zabezpečí nápravu.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, značka bol dávno opravená. takéto podnety rieši správca dopravného značenia okamžite, v priebehu niekoľkých dní.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. september 2014

Martin R.

Pan Papajcik, reaguje na podnet az skoro po mesiaci a potom pisete, ze znacka bola davno opravena,
Mali ste napisat datum opravy, nech vieme, ako sa riesi podnet "okamzite" v skutocnosti.
27. september 2014

Martin R.

Mgr. Papajčík, druhá časť podnetu však nie je vyriešená.
Kontaktujte Siemens - Verejné Osvetlenie
Tel.: Bratislava - 02 6381 0151
27. september 2014

Martin R.

Táto časť podnetu stále nie je vyriešená.
29. september 2014

Odkazprestarostu.sk

@Martin R.: môžete, prosím, zadať druhú časť podnetu ako nový podnet? Ďakujeme,

Ján Hefty
www.odkazprestarostu.sk
27. marec 2015

Martin R.

Na Trenčianskej ulici, pred drogériou, už bol osadený nový stožiar verejného osvetlenia.
Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania