Bajkalská-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. júna 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pred križovatkou Bajkalská/Vajnorská je na pravom stožiari osvetlenia nalepená zvislá reklama.
Odpútava pozornosť vodičov a môže byť príčinou havárií!

20. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
29. jún 2021

Anonymný užívateľ

Aj dnes všetko po starom! 👎
29. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
29. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet mal zle zadanú lokáciu - namiesto Bratislavy tam bola uvedené Nové Mesto nad Váhom.

Problém sme vyriešili. Za omeškanie sa ospravedlňujeme.

S pozdravom

Tím portálu Odkaz pre starostu
01. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
18. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. júl 2021

Anonymný užívateľ

Reklama odstránená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania